Atsiliepimai


*
*
Jūratė

Važiavome naktį iš Kauno oro uosto į Vilnių, vairuotojas buvo malonus, paslaugus, punktualus, vairavo saugiai, automobilyje buvo mūsų prašyta kėdutė vaikui. Vadybininkas taip pat bendrauja profesionaliai ir operatyviai. Dėkoju įmonei už suteiktas kokybiškas paslaugas, viskas buvo atlikta ramiai, profesionaliai ir patikimai. Rekomenduoju. Sėkmės Jums.

ausra

kodel i panevezi, siaulius nera velesniu ir naktiniu reisu?

Raigis

Viską labai sklandžiai susiderinome jau pirmo pokalbio metu, mandagūs, punktualūs, pasiskambino dieną prieš pasitikslino ar niekas nesikeičia, atvežė nuo durų iki durų, padėjo net daiktus panešti iš mašinos, puikus darbas, rekomenduoju 100%.

Danute

Didelis aciu uz profesionaluma Rimantui ir vairuotojui Broniui. Nors ir pervezimo paslauga uzsisakiau tikrai velai, labai greitai gavau atsakyma is Rimanto su visomis nuorodomis. Aciu labai vairuotojui Broniui uz saugu ir malonu pervezima. Viskas kaip sutarta: paemimas, punktualumas, pristatymas iki duru ir vaikiska kedute. Ateityje tikrai naudosiuos Jusu paslaugomis ir mielai Jus rekomenduosiu pazistamiems bei draugams. Linkiu ilgo gyvavimo!

Diana

Mane su vaikais pasitiko rygos oro uoste pats vadybininkas Rimantas, pasitiko oro uoste, padejo nugabenti lagamina iki automobilio, nuveze saugiai iki namu esu dekinga uz tai, tik tikejausi kad bus speciali kedute vaikams, bet nebuvo. Kai uzsisakiau kad nuveztu iki rygos oro uosta, tai atvaziavo jaunas vaikinas, pati paprasiau kad butu kedute vaikui, nuveze saugiai ir neskunedamas iki oro uosto esu dekinga uz tai, bet kai vuvykome iki vietos, tai iskele lagaminus ir lauke kada sumokesiu pinigus

Greta

vaziavau i oro uosta su savo mazom dukrytem,paeme nuo namu su sunkiom tasem,labai padejo,paslaugus vairuotojas-dave vaikiskas pagalvytes ir adijaliukus,mergaites pamiegojo,labai patogiai vaziavom. rekomenduosiu visiems... :) aciu labai ;)

Ala(Dublinas)

Dėkui transfer.lt už pervežimą iš Kauno oro uostą i Klaipeda,parveze iki pat namu duru,greitai ir uz prieinama kaina. Planuoju ir ateityje naudotis jūsų paslaugomis.,Rekomenduosiu visiems savo pazystamiems,jei jiems reikes tokios paslaugos. Sėkmės jums ir gero darbo .

Regimantas Skaržauskas

Laba diena, Aciu uz nuvezima nuo Kauno iki Vilniaus ir atgal metu sanduroje. Vairuotojas buvo labai paslaugus ir punktualus, be to, linksmas ir geros nuotaikos. Mielai pasinaudosime jusu paslaugomis ir ateityje, rekomenduosime jus ir kitiems. Aciu nuo visu vaziavusiuju! Pagarbiai Regimantas

Travel Planet

Dėkui transfer.lt už mūsų klientų pervežimą į/iš Rygos oro uostą. Planuojame ir ateityje naudotis jūsų paslaugomis.

Travel Planet

Dėkui transfer.lt už puikų mūsų klientų nuvežimo/parvežimo organizavimą. Ir ateityje naudosimės jų paslaugomis.

1 2 3