Apie įmonę


Transfer.lt teikia naują keleivių pervežimo paslaugą – tai keleivių pervežimas nuo oro uosto / jūrų uosto iki namų, viešbučio ar kito galutinio kelionės taško. Atvykstantiems žmonėms į Lietuvą kyla nemažai kelionės problemų norint nuvykti į galutinį kelionės tašką, kas ir paskatino teikti šią paslaugą.

Įmonė daug dėmesio skiria paslaugos teikimo kokybei ir stengiasi jog atvykimas į Lietuvą būtų malonus kiekvienam svečiui ar grįžtančiam tėvynainiui.

Vairuotojai
Vežant keleivius į bet kurią Lietuvos vietą, vairuoja kvalifikuoti ir patyrę vairuotojai gerai išmanantys ne tik vairavimo subtilybes, bet ir bendravimą su klientais. Įmonė stengiasi, jog klientus aptarnautų tik profesionalai.

Logistika
Naudodamiesi pažangiomis technologijomis įmonės logistikos specialistai paruošia vairuotojams optimaliausius keleivių pervežimo maršrutus užtikrindami trumpiausią kelionę visiems keleiviams.

Transportas
Patogios, estetiškos, saugios transporto priemonės – neatsiejama malonios kelionės dalis. Įmonė stengiasi, jog keleivių pervežimas būtų teikiamas patikimais automobiliais.

  • Apie įmonę
  • Apie įmonę
  • Apie įmonę
  • Apie įmonę